RU

Спікера парламенту Криму дратує українська мова

07.02.2012, 14:09
Спікера парламенту Криму дратує українська мова  - Фото
Володимир Константинов (фото - rada.crimea.ua)
Спікер Верховної Ради Криму Володимир Константинов заявив, що його дратує те, що центральні органи влади звертаються в АРК  українською мовою. Про це він заявив, коментуючи створення президією парламенту АРК робочої групи, яка займеться моніторингом виконання Конституції України і Конституції Криму, а також постанов парламенту АРК щодо забезпечення функціонування державної, російської та інших національних мов в Криму.

Як повідомляє  Інтерфакс-Україна, Константинов відзначив, що останнім часом органи центральної влади України почали направляти кореспонденцію і звернення до органів влади Криму українською мовою, ігноруючи положення Конституції. "Нас сьогодні найбільше дратує, що багато міністрів починають звертатися до нас українською мовою. Ми ініціювали створення робочої групи, тому що знову пішло листування (українською мовою), ми знову почали відкочуватися назад. І відновлення цих прав буде для нас дуже важливим завданням ", - сказав Константинов.

Він також зазначив, що на першому пленарному засіданні четвертої сесії кримського парламенту, який почне роботу 22 лютого, планується розглянути питання про звернення кримського парламенту до Верховної Ради про підтримку проекту закону України "Про основи державної мовної політики", який внесений народними депутатами Сергієм Ківаловим и Вадимом Колесніченко (Партії регіонів).

"Звичайно, потрібно питання з мовами вирішувати. Поки це питання не буде вирішено, ці проблеми будуть без кінця. Поки кіно в Сімферополі ми не будемо дивитися російською мовою, нічого доброго не буде", - підкреслив Константинов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини