RU

Спікер Рибак заявив, що про Тимошенко в ЄС не говорив

09.09.2013, 17:21
Спікер Рибак заявив, що про Тимошенко в ЄС не говорив - Фото
Володимир Рибак
Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак упевнений, що Україна виконає взяті на себе зобов'язання, пов'язані з підписанням угоди про асоціацію з Євросоюзом до листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі. Але стверджу , що про виїзд Юлії Тимошенко в Німеччину на лікування нічого не говорив. Про це повідомляє прес-служба парламенту з посиланням на інтерв'ю Рибака Першому національному телеканалу.

Рибак зазначив, що необхідно прийняти закон про прокуратуру, міліції та незалежному бюро розслідувань. "Це ті законопроекти, які будуть розглядатися у вересні і на початку жовтня" , - сказав він, додавши, що таким чином "ми незабаром на 100 % можемо виконати свої зобов'язання".

Водночас спікер повідомив, що на зустрічах з чиновниками ЄС не було обговорення ситуації з подальшим ходом лікування Тимошенко. Рибак зазначив: "Під час зустрічей у Вільнюсі висловив думку, що це питання перебуває за межами Верховної Ради, це чисто юридичне питання " . Він також нагадав, що парламент двічі провалив декриміналізацію статей Тимошенко.

"Питання лікування Юлії Володимирівни за кордоном ми не розглядали ні з одним з учасників Вільнюської зустрічі в п'ятницю" , - підкреслив Рибак.

Нагадаємо , на вихідних на європейській конференції з зовнішньої політики і безпеки у Вільнюсі спікер українського парламенту заявив, що Україна виконає всі умови асоціацію з ЄС. "Ми виконаємо всі умови вже в жовтні, включаючи правові рішення проблеми з визволенням Юлії Тимошенко і лікуванням її в Німеччині . Останні штрихи зараз узгоджуються з нашими європейськими партнерами. На Вільнюський саміт Україна приїде готова для підписання асоціації" , - сказав Рибак.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини