RU

Спікер Ради заспокоює: влада не відмовиться від асоціації з ЄС

07.11.2013, 16:49
Спікер Ради заспокоює: влада не відмовиться від асоціації з ЄС - Фото
Володимир Рибак
Підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС на саміті у Вільнюсі 29 листопада залишається ключовим пріоритетом зовнішньої політики України. Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Рибак під час зустрічі з керівниками моніторингової місії Європейського парламенту Олександром Кваснєвським і Петом Коксом.

"У цьому зв'язку хочу відзначити, що не існує жодного плану "Б", Україна тримає курс на європейську інтеграцію, і альтернативи цьому процесу немає", - сказав Рибак, слова якого наводить прес-служба парламенту.

Рибак зазначив, що парламенту ще належить прийняти три закони: про прокуратуру України, про реформування виборчого законодавства та про умови лікування за кордоном засуджених. За словами спікера, президент Віктор Янукович тримає на особистому контролі роботу парламенту над пакетом євроінтеграційних законопроектів.

У свою чергу, Кокс повідомив, що місія повинна представити свій звіт Європарламенту 14 листопада, після чого документ буде переданий на розгляд засідання Ради ЄС, яке відбудеться 18 листопада.

Нагадаємо, що,  відкривши 7 листопада ранкове пленарне засідання, Рибак оголосив півгодинну перерву для консультацій, після яких заявив, що свою роботу Рада продовжить о 16:00. Сьогодні депутати мають розглянути чотири законопроекти, що стосуються Юлії Тимошенко, також на ранковому пленарному засіданні депутати включили до порядку денного два проекти законів про прокуратуру.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини