RU

Спікер назвав ймовірну дату внесення змін до Конституції

05.07.2013, 14:45
Спікер назвав ймовірну дату внесення змін до Конституції - Фото
Володимир Рибак
Новий президентський проект змін до Конституції щодо судової системи буде розглянуто на наступній сесії, заявив спікер Верховної Ради  Володимир Рибак на брифінгу в п'ятницю.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Рибак повідомив, що  ще не направляв до комітету президентський проект і сам його ще не читав. "Були пропозиції вчора від депутатів, щоб ми розглянули. Я сказав: ми не готові і розглядати його не будемо. А у вересні нехай пройде як годиться", - сказав він.

Рибак нагадав, що проект змін до Конституції спочатку повинен пройти комітет; в разі необхідності депутати повинні попрацювати над альтернативними проектами. "Цілий ряд законодавчих гарантій потрібно провести, щоб під сумнів зміни до Конституції ніхто не міг поставити", - додав він. Потім, за словами Рибака, необхідно набрати мінімум 226 голосів, щоб направити проект до Конституційного Суду, і в разі позитивного висновку схвалити законопроект, а вже на сесії, яка почнеться в січні, прийняти його конституційною більшістю голосів.

"Це дуже непросте питання, і поспішати тут не потрібно", - підсумував Рибак.

Нагадаємо, вчора опозиція домовилася з регіоналами не розглядати на другій сесії Ради сьомого скликання президентський проект змін до Конституції. Друга сесія завершилася сьогодні, наступна сесія почнеться у вересні.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини