RU

Янукович назвав євроінтеграцію першим, а ТС - другим пріоритетом

06.06.2013, 10:26
Янукович назвав євроінтеграцію першим, а ТС - другим пріоритетом - Фото
Віктор Янукович
Про це сказано у щорічному посланні президента Віктора Януковича до парламенту.

У той же час, за словами президента, обравши "європейський напрямок розвитку як головне, українська держава не знижує уваги до євразійського напрямку як важливій сфері національних інтересів". "Не секрет, що пошук України власного бачення і підходів до співробітництва з Митним союзом РФ, Білорусі та Казахстану не завжди знаходить належну підтримку у партнерів. Водночас питання участі України в Євразійському інтеграційному проекті має вирішуватися з урахуванням зобов'язань нашої держави згідно з протоколом про вступ до СОТ і проектом угоди про асоціацію з Європейським Союзом", - підкреслив глава держави.

При цьому Янукович зазначив, що інтеграційні процеси на пострадянському просторі - прояв загальносвітової тенденції зростання кількості регіональних інтеграційних об'єднань і торговельних спілок. "Україні важливо повноцінно включитися в ці процеси, припускаючи своє бачення розвитку своїх відносин з країнами Митного союзу в умовах створення Єдиного економічного простору і формування Євразійського союзу - з одного боку, і незмінності власного курсу на інтеграцію в Європейський Союз - з іншого. Україна зацікавлена ​​в формуванні нової моделі відносин з Митним союзом, яка передбачає "особливі відносини" в сферах взаємного інтересу. Національні інтереси України полягають у збереженні і стратегічних відносин із партнерами, і диверсифікації та багатовекторності зовнішньоекономічного співробітництва", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше Україна підписала меморандум з країнами Митного союзу про надання Києву статусу спостерігача в цій структурі.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини