RU

Соцпартія подарувала молодятам "реальну Камасутру"

08.08.2008, 14:38

Соціалістична партія України подарувала молодятам, котрі вирішили у день весілля звернутися до Прем'єр-міністра України з вимогою надання їм квартири, "реальну Камасутру". Такий подарунок представники Соціалістичної партії України зробили молодятам Віталію Романченкові та Валерії Штаріковій під час їхньої прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, молодята відзначили, що після прес-конференції вони підуть до Кабінету Міністрів України з наміром передати Прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко своє звернення як молодих соціалістів. Молодята розповіли, що познайомилися у 2005 році як активісти Соціалістичної партії України на виборах. Після прес-конференції Валерія за традицією кинула свій весільний букет гостям з обіцянкою для незаміжньої дівчини, яка піймає цей букет, в день її весілля подарувати тур найкрасивішими місцям України.

Молодята зазначили, що соціалізм – сучасна ідеологія, яка в низці європейських країн показала свою ефективність. Крім того, у зверненні молодих соціалістів до Прем'єр-міністра України йдеться: "Просимо розділити з нами нашу радість – народження нової української сім'ї. Від імені всіх молодих сімей – створених і майбутніх просимо звернути на нас увагу! На сьогоднішні молодь поставлена в умови виживання, вона зовсім не бачить перспективи у державі…вимагаємо з сьогоднішнього дня 08.08.08 – пригадати усі свої передвиборчі обіцянки і втілити їх в життя: 1) молода сім'я повинна мати дах над головою; 2) молода сім'я повинна мати гідну роботу, а не йти з червоним дипломом в прибиральники; 3)молода сім'я має право на підтримку з боку держави і захист своїх прав та інтересів".

Довідка про Соціалістичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини