RU

Соцдослідження дає шанс Тимошенко стати Президентом

19.09.2008, 15:42

Якби президентські вибори відбулися зараз, то вірогідним переможцем стала б Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 23,8% усіх опитаних. За Віктора Януковича проголосували б 20,4% громадян, а за Віктора Ющенка - 7,8%. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного Центром "Соціовимір".

Крім того, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Центрі, Володимир Литвин набрав би 4,2% голосів, Петро Симоненко - 3,2%, Арсеній Яценюк - 2,9%. Інші кандидати набрали б менше 2% голосів. Проголосували б проти всіх 8,7%, не визначилися - 13,6%, не збираються брати участі у виборах 6,1%.

Водночас, якби проходив другий тур президентських виборів і до списку кандидатів потрапили Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко, то великі шанси перемогти були б у Юлії Тимошенко, за яку проголосували б 33,5% опитаних, а за Віктора Ющенка - 13%.

Якби у другому турі виборів у списку були б Віктор Янукович і Віктор Ющенко, президентом став би Віктор Янукович. За нього готові проголосувати 27,2% опитаних, а за Віктора Ющенка - 20,5%. Якби у другий тур потрапили Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, то за Ю. Тимошенко віддали б голоси 35,9% українців, а за В. Януковича -25,1 %.

Таким чином, якби президентські вибори відбулися сьогодні, то, за підрахунками Центру "Соціовимір", найбільші шанси стати Президентом були б у Юлії Тимошенко, для якої, на думку політологів, невигідні ризиковані політичні союзи та інституційні зміни, які принципово можуть змінити тенденції в електоральних настроях виборців.

Опитування проводилося 4-11 вересня 2008 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2100 респондентів, що представляють доросле населення старшим 18 років у 17-ти областях України, АР Крим і м. Києві. Дослідження було зроблено на замовлення Міжнародного інституту демократій.

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини