RU

Соціологи з'ясували, що може вивести людей на Майдан

12.10.2012, 15:57
Соціологи з'ясували, що може вивести людей на Майдан - Фото
Ірина Бекешкіна
Кожен четвертий українець (24,3%) готовий вийти на акції протесту у разі різкого зниження рівня життя. Такі результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи та Київським міжнародним інститутом соціології, сьогодні на прес-конференції представила директор фонду Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бекешкіна уточнила, що якщо не буде виплачуватися зарплата, пенсія або стипендія, на вулиці можуть вийти 21,9% опитаних. 15% готові протестувати у разі різкого підвищення цін, 13,2% - якщо буде зростати безробіття, 9,7% виступлять проти підвищення плати за комунальні послуги, 9,6% - проти рішень влади, які погіршать соціальне становище їх соціальної групи.

4,5% респондентів вийдуть на акції, якщо знеціниться гривня, 3,9% - якщо потрібно буде підтримати дострокову відставку президента Віктора Януковича, 3,5% готові відстоювати на вулицях демократію. При цьому 45,3% опитаних ні за яких обставин не підуть на акцію протесту.

Соціологічне дослідження проводилося з 18 вересня по 4 жовтня 2012 року в 111-ти населених пунктах з усіх областей та АР Крим. Всього опитано 2043 респондента, похибка не перевищує 2,2%.

Досьє на Ірину Бекешкіну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини