Соціологи в РФ кажуть, що росіяни стали більше любити Україну

29.11.2016, 13:57
Соціологи в РФ кажуть, що росіяни стали більше любити Україну - Фото
Фото: ЕРА

Число російських громадян, які негативно налаштовані щодо України, впало з 59% в січні до 51% у листопаді, стверджують в Левада-центрі

Порівняно з жовтнем зросла кількість росіян, які добре ставляться до України. Про це свідчать результати соціологічного дослідження російської компанії Левада-центр.

Якщо в минулому місяці позитивно ставився до України кожен четвертий громадянин РФ (26%), то в листопаді позитивно налаштованих щодо сусідньої держави стало більше - 33%.

Читайте також: У війні РФ з Україною переконані 63% українців і 25% росіян

Як відзначають російські соціологи, з початку року число росіян, які "добре" і "дуже добре" ставляться до України, збільшиллся всього на 5%. Число тих, хто в Росії не любить Україну, знизилося - з 59% до 51%.

Соціологи в РФ кажуть, що росіяни стали більше любити Україну

Опитування проведене 18-21 листопада 2016 року серед 1600 росіян від 18 років і старше в 137 населених пунктах вдома у респондента методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Читайте також Росіяни  однаково не люблять українців, американців і європейців

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery