RU

Соціалісти ЄС готові розірвати угоду з партією Януковича

15.05.2012, 17:15
Соціалісти ЄС готові розірвати угоду з партією Януковича - Фото
Віктор Янукович та Микола Азаров на з'їзді Партії регіонів в Києві
Голова фракції соціал-демократів у Європарламенті Ганнес Свобода має намір припинити співпрацю з українською Партією регіонів, якщо в Україні не припиняться переслідування опозиційних політиків. Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle.

Голова фракції соціал-демократів розповів, що соціалісти усвідомлювали ризики, підписуючи угоду з ПР. "Де-факто, ця угода заморожена. Якщо протягом наступних місяців не відбудеться радикальних змін в Україні, я виступаю за розрив цієї угоди", - зазначив європолітик, уточнивши, що під радикальними змінами має на увазі судові процеси над представниками опозиції, в тому числі над Юлією Тимошенко.

Свобода переконаний, що правосуддя повинно бути відкритим і прозорим. "Мова йде також про готовність українського керівництва обмежити вплив олігархів і запустити процес демократичних перетворень", - зазначив євродепутат.

Якщо ж нічого не зміниться, Свобода має намір письмово сповістити регіоналів про те, що "співпраця була дуже односторонньою".

"Вже в цю середу в мене буде зустріч з прем'єр-міністром Азаровим. Я дам йому зрозуміти, що ми не готові компрометувати себе чинною угодою, що може бути використано Партією регіонів як опосередкована підтримка. Ця підтримка може стосуватися лише демократизації країни і забезпечення верховенства права ", - підкреслив євродепутат.

Нагадаємо, раніше регіонали неодноразово у своїх заявах згадували про співпрацю з європейськими соціалістами, відзначаючи важливість цих зв'язків.

Досьє на Партію регіонів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини