RU

Соціалісти знайшли справжню причину відставки Семенюк-Самсоненко

29.12.2008, 13:13

Справжні причини відставки Валентини Семенюк-Самсоненко з посади глави Фонду держмайна банальні і зводяться до простих речей - до доступу керівництва уряду до основних державних фондів і земель, на яких розміщені ще не приватизовані підприємства. Про це йдеться у прийнятій сьогодні заяві політвиконкому СПУ, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

"Розгляд питання і прийняття рішення продемонстрували наявність у Верховній Раді неформалізованої більшості, підлеглої Прем'єру Юлії Тимошенко. Корпоративні інтереси при цьому переважують ідеологічні розходження. Ми вкотре спостерігаємо зворушливу єдність націоналістів і комуністів при прийнятті рішень, в яких зацікавлена Прем'єр", - відзначають соціалісти.

В СПУ не здивовані доповіддю спецкомісії парламенту з питань приватизації. "Комісія "не помітила", що саме під керівництвом В. Семенюк-Самсоненко в ФДМ впроваджено реєстр суб'єктів господарювання, наведено порядок з орендою державного майна і сплатою дивідендів. Що за три роки її керівництва Фондом завдяки діяльності цієї установи до бюджету надійшло коштів майже вдвічі більше, ніж за всі попередні роки, за які профукано було більше трьох чвертей державного багатства", - відзначили в СПУ.

За словами соціалістів, заява про невиконання планів приватизації свідчить не про неуспішну роботу ФДМ, а про справжні наміри уряду - пустити з молотка те, що ще залишилося в державі: Одеський припортовий завод, обленерго, "Укртелеком", "Турбоатом". "Боротьба за ці об'єкти зарубіжних кіл свідчить, що урядові структури і відомі політичні партії, виходячи з меркантильних розрахунків, готові віддати останні майнові комплекси, які в значній мірі визначають економічну незалежність України. Віддати в надто невигідний кризовий період", - говориться йдеться в заяві СПУ.

Нагадаємо, у п'ятницю Верховна Рада звільнила з посади голову ФДМ В. Семенюк-Самсоненко. За відповідну Постанову ВР N3466 проголосувало 259 народних депутатів. Документ набуває чинності з моменту його прийняття.

Валентина Семенюк-Самсоненко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини