RU

Соціалісти вимагають від Тимошенко антиінфляційних дій

20.08.2008, 16:02

Соціалістична партія України виступила із низкою вимог до Кабінету Міністрів. Зокрема, соціалісти вимагають від уряду збільшити зарплати, пенсії і стипендії у зв'язку з інфляцією, яка у липні-серпні, за їхніми даними, становила 30%.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СПУ, соціалісти зажадали розробити механізми гарантованої компенсації найменш захищеним верствам населення - інвалідам, пенсіонерам, ветеранам; розробити пакет антиінфляційних заходів, здатних стримати стрибки цін на енергоносії і комунальні послуги цієї осені. "Інакше всій Україні загрожує перетворення в Алчевськ-2 ", - відзначили політики.

Водночас, за їхнім переконанням, необхідно жорстко контролювати розподіл бюджетної і гуманітарної допомоги в областях, потерпілих від стихії, зобов'язати губернаторів нести особисту відповідальність за перебіг відновлювальних робіт у західних областях України. "Жодна копійка не повинна осісти у кишенях несумлінних чиновників-корупціонерів", - наголосили у Соцпартії.

Соціалісти також вимагають від Кабміну "припинити протиправні спроби взяти під контроль Фонд державного майна і розпродати залишки державної власності", а також захистити вітчизняного сільгоспвиробника, підтримувати українських аграріїв, а не імпортерів. "Ціна на продовольче зерно має бути не меншою ніж 1500 грн.", - заявили партійці.

Нагадаємо, за підсумками липня 2008 року дефляція в Україні становила 0,5%. При цьому з початку року інфляція в Україні становила 14,9%.

Довідка про Соціалістичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини