RU

Соркін став головою Нацбанку України

11.01.2013, 11:34
Соркін став головою Нацбанку України - Фото
Ігор Соркін
Верховна Рада України проголосувала за призначення головою правління Національного банку України Ігоря Соркіна.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, за таке рішення проголосувала 231 картка народного депутата: 197 карток регіоналів, 31 комуністів і 9 позафракційних депутатів.

Під час голосування відбулося декілька бійок. В задніх рядах сектора Партії регіонів депутати від більшості намагалися виштовхати депутатів від опозиції, які прийшли в сектор більшості стежити за ходом голосування. Незначні бійки не завадили більшості затвердити кандидатуру Соркіна на посаді голови НБУ.

Нагадаємо, трохи раніше парламент проголосував за звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку.

9 січня Президент України Віктор Янукович вніс до парламенту постанову про призначення Соркіна головою НБУ.

Ігор Соркін з кінця грудня минулого року виконував обов'язки голови НБУ. В.о. він був призначений після відходу Сергія Арбузова на посаду першого віце-прем'єр-міністра. До цього, з 15 липня 2010 року, Соркін працював заступником голови центробанку, де курирував роботу Генерального департаменту банківського нагляду, Департаменту контролю, методології та ліцензування валютних операцій, Департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду, Департаменту реєстрації, ліцензування та реорганізації банків та департаменту фінансового моніторингу.

Детальніше про нового голову НБУ тут >>>

Досьє на Ігоря Соркіна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини