Соратниця Яроша розповіла, хто ще вийшов з ПС

29.12.2015, 12:05
Соратниця Яроша розповіла, хто ще вийшов з ПС - Фото
Олена Білозерська (фото - bilozerska.info)
Разом з Дмитром Ярошем з Правого сектора вийшло багато людей: кілька командирів зі своїми батальйонами, а також більша частина Проводу ПС. Про це в інтерв'ю FaceNews розповіла соратниця Яроша і учасник АТО Олена Білозерська.

"У цьому рішенні Дмитра Яроша підтримали побратими: комбат восьмого батальйону "Червень" зі своїм батальйоном, комбат п'ятого батальйону "Чорний" зі своїм батальйоном, переважна більшість членів Проводу, я, заступник по політичній частині друг "Богема". Це досить потужна група, потужна команда. Хоча потужності ще не вистачає, потрібно рости, потрібно розвиватися", - повідомила Білозерська.

Розколу в Правом секторі ніхто не хотів, розповіла соратниця Яроша. За її словами, відразу після того, як Ярош оголосив про складання повноважень провідника ПС, значна кількість обласних організацій, обидва бойових батальйону ДУК Правий Сектор, восьмий і п'ятий, і медичний батальйон Госпітальєри заявили, що не приймають його відставку.

"Думали-думали і прийшли до висновку, що у нас є певні розбіжності в тому, як далі рухатися. Як Дмитро Ярош і написав, він вирішив, що на даному етапі Правий сектор як вузькофункціональна сила виконала свою місію, тепер треба розширюватися, створювати новий рух", - сказала Білозерська.

Вона зазначила, що рух це буде патріотичним, націоналістичним, проте в нього будуть прийматися не тільки "яскраво виражені націоналісти".

Нагадаємо, 28 грудня Ярош заявив про створення нового руху. Його установчий з'їзд запланований на лютий.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина