RU

Соратники Тимошенко: Кузьмін виконує замовлення Януковича

18.06.2012, 11:50
Соратники Тимошенко: Кузьмін виконує замовлення Януковича - Фото
71ed76bc2ec46dff786cbb11017d581f.jpg
Карально-репресивна система виконує особисті замовлення президента Віктора Януковича по лідерам опозиції. Про це заявила партія Батьківщина, коментуючи слова першого заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна про те, що Юлія Тимошенко - злочинниця й була причетна до цілої банді кіллерів.

"Істеричні заяви ... Кузьміна про нібито причетність Юлії Тимошенко до всіх резонансних злочинів, скоєних в країні за останні 20 років, свідчать про те, що карально-репресивна система завзято взялася виконувати замовлення президента Януковича", - йдеться в заяві, текст якої оприлюднений на сайті БЮТ.

"Янукович тиждень тому, як відомо, шокував весь цивілізований світ, коли взяв на себе функції судді й прокурора і звинуватив лідера опозиції майже у всіх смертних гріхах. Сьогодні ж прокуратура показала, що вона завжди готова виконувати найвище замовлення, яким би диким і абсурдним воно не було ... Такі в Україні сьогодні реалії: країною править диктатор, який нацьковує своїх опричників на всіх, у кого є мужність виступати проти сповзання держави в кримінальну прірву", - додали в партії.

Коментувати заяву Кузьміна по суті в Батьківщині відмовилися: "Що стосується суті висловлених паном Кузьміним нісенітниць, то партія Батьківщина вважає приниженням для себе вступати в будь-яку дискусію з подібними суб'єктами. Сенс існування таких, як Кузьмін, діячів полягає лише в тому, щоб демонструвати найнижчу планку падіння і аморальності діючої влади".

Нагадаємо, Кузьмін в інтерв'ю Коммерсант-Україна заявив, що Україна незаслужено піддається критиці Заходу. "Справа Тимошенко має дві складові: правову й політичну. Правова всім юристам зрозуміла, і  ні в кого не викликає сумніву, що Тимошенко - злочинець", - вважає заступник генерального прокурора.

Крім того, Кузьмін повідомив, що в даний момент у слідства достатньо підстав, щоб пред'явити Тимошенко обвинувачення в убивстві Щербаня. За його словами, Тимошенко неодноразово зустрічалася з бандитами: "Вона зустрічалася, спілкувалася, була знайома з ними. І в неї були дружні стосунки з керівниками цього угруповання".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини