RU

Соратники Тимошенко довели, що Янукович не диктатор, - Єфремов

07.02.2012, 15:58
Соратники Тимошенко довели, що Янукович не диктатор, - Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
У Партії регіонів вважають, що опозиціонери сьогодні у Верховній Раді України продемонстрували всьому світові, що Віктор Янукович - не диктатор. Про це заявив на брифінгу лідер фракції регіоналів у парламенті Олександр Єфремов.

"Ви знаєте, коли окремі представники опозиції почали свою акцію в залі, я спочатку був трошки засмучений, а потім подивився на те, що відбулося насправді. А відбулося насправді таке: опозиція, яка два роки намагалася ліпити з нашої держави тоталітарну державу, а з президента - диктатора, вона сьогодні своїми діями, своїми ж руками, перед лицем усіх послів і очима всіх послів, це було видно, зруйнувала цей образ", - сказав Єфремов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Єфремова, опозиція сьогодні продемонструвала, що все, що вона говорила попередні два роки, є брехнею. "І це було яскраво продемонстровано в залі і поведінкою представників опозиції, і поведінкою президента", - додав він.

На думку Єфремова, є ще одна сторона ранкової акції опозиції. "Коли люди, які починають щось робити, не знають, чим вони будуть закінчувати, це виглядає, як ніби дрібні хулігани, розгублені в своїх діях. Виникає питання: а навіщо все це було затіяно?" - запитав Єфремов.

Нагадаємо, сьогоднішній півгодинний виступ президента в парламенті з нагоди відкриття 10-ї сесії Верховної Ради 6-го скликання супроводжувався гучним скандуванням опозиції "Юлі - волю!", а також "Ганьба!"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини