RU

Соратники Луценка влаштували скандал, суд вигнав усіх з засідання

19.01.2012, 17:47
Соратники Луценка влаштували скандал, суд вигнав усіх з засідання - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк прийняв рішення видалити всіх присутніх із залу суду, де розглядається кримінальна справа стосовно Юрія Луценка, після того, як народні депутати Володимир Ар'єв та Андрій Павловський почали обурюватися.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, судді прийняли рішення продовжити засідання без адвокатів Ігоря Фоміна та Сергія Поліщука, захист попросив знову перенести засідання, пославшись на стан здоров'я Луценка. Суд відхилив це прохання, але прийняв рішення, що на засіданні повинні бути присутні медпрацівники. Після невеликої технічної перерви до зали запросили чотирьох лікарів, і суддя Вовк викликав на допит свідка.

Дружина екс-міністра Ірина Луценко обурилася, вказавши, що присутність лікарів та надання медичної допомоги - це різні речі.

Присутні в залі депутати Ар'єв та Павловський вимагають від Вовка закрити засідання. "Ви не суддя, ви гестапо! Ви повинні закрити це засідання, якщо в вас є щось людське. Та сьогодні свято християнське, ви розумієте?!" - кричав Ар'єв.

"Прохання депутата Ар'єва завершити засідання заноситься в протокол", - спокійним голосом відповів Вовк.

"Ви думаєте, що цей ваш нездоровий стьоб додає вам авторитету суддівського? Є ж принципи християнської моралі, в решті-решт. Що ви робите? Це ж ненормально!", - не вгамовувався Ар'єв.

Колегу підтримав Павловський, а також Зорян Шкіряк.

Коли всі троє перейшли на крик, Вовк заявив, що вони зривають засідання, і розпорядився видалити всіх присутніх із залу. Із залу вийшли всі, в тому числі і журналісти, крім нардепів, які відмовилися покинути зал.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини