RU

Соратник Луценка про Лутковську-омбудсмана: Це якийсь сюрреалізм

17.04.2012, 17:48
Соратник Луценка про Лутковську-омбудсмана: Це якийсь сюрреалізм - Фото
Валерія Лутковська (фото - прес-служба Мін'юсту)
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийме рішення на користь екс-міністра Юрія Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів народний депутат з фракції НУНС у Верховній Раді України Юрій Гримчак, коментуючи заяву представника України в ЄСПЛ Валерії Лутковської про те, що арешт екс-міністра Луценка не порушив його прав, а звинувачення у політичному тиску є абстрактними.

"Не може бути омбудсманом людина, яка виступає в ролі прокурора. Сьогодні ця людина захищає інтереси уряду, а завтра буде захищати інтереси людей? Це нонсенс!" - переконаний політик.

За його словами, він розуміє, що Лутковська не може говорити інакше в силу своєї посади. "Але якщо говорити про те, що вона - майбутній омбудсман, то це якийсь сюрреалізм", - говорить нардеп.

"Давайте відкриємо рішення суду, згідно з яким Луценка посадили в СІЗО. Зафіксовані цілих три причини, чому екс-міністра посадили в СІЗО. Перша - не хотів давати свідчення. Друга - не хотів визнавати свою провину. І третя - давав інтерв'ю в газетах, чим міг впливати на свідків. Я цитую рішення суду! Але він же політик, він зобов'язаний виступати в ЗМІ й давати інтерв'ю і ніхто не може йому цього заборонити, і, тим більше, садити за це за грати ", - сказав політик.

"Я впевнений, що Європейський суд прийме рішення на користь Луценка, бо абсурдність нашої судової системи досягла апогею", - підсумував Гримчак.

Нагадаємо, сьогодні Європейський суд з прав людини завершив публічні слухання за скаргою Луценка. Тепер суд у "віддаленому режимі" досліджує законність затримання та арешту колишнього українського міністра. Представник держави Україна в ЄСПЛ Валерія Лутковська, в свою чергу, заявила, що арешт екс-міністра Луценка не порушив його прав, а звинувачення у політичному тиску є абстрактними.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини