RU

Соратник Кличка: Ніяких тушок, на вступ до УДАР - черга

14.06.2013, 11:36
Соратник Кличка: Ніяких тушок, на вступ до УДАР - черга - Фото
Валерій Карпунцов
Про це  ЛІГАБізнесІнформ сказав народний депутат з фракції УДАР  Валерій Карпунцов, коментуючи інформацію про існування заяв п'ятьох депутатів партії про вихід з фракції в парламенті.

"Коли була виборча кампанія, то наші "друзі" говорили про те, що в нашій партії 30% тушок, що в перший же день сесії вони вийдуть з партії. Але результат все ми знаємо: ми провели в Раду 40 депутатів, ще двоє позафракційних приєдналися до нас у парламенті", - нагадав Карпунцов.

Більше того, зазначив політик, партія змушена відмовляти бажаючим вступити у фракцію. "Охочих долучитися до нас дуже багато. Йде дискусія, чи брати позафракційних депутатів. Але з інших фракцій ми точно брати нікого не будемо, тому що це тушкування, навіть якщо вони опозиційні до цієї влади", - зазначив ударівець.

Він ще раз зазначив, що інформація про тушки в рядах УДАРу не відповідає дійсності. "Це якщо м'яко сказати. Я суперупевнений в наших депутатах", - підкреслив Карпунцов.

Нагадаємо, вчора політтехнолог Тарас Березовець повідомив, що п'ятеро депутатів УДАРу подали заяви спікеру парламенту про вихід з фракції.

Досьє на Валерія Карпунцова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини