RU

Соратник Кличка: Мунтіян в Петербурзі, здається, випив зайвого

20.06.2013, 16:13
Соратник Кличка: Мунтіян в Петербурзі, здається, випив зайвого - Фото
Володимир Курінний
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав депутат парламентської фракції УДАР Володимир Курінний, коментуючи заяву урядового уповноваженого з питань співпраці з СНД та ЄврАзЕС Валерія Мунтіяна, який порівняв ЄС з Титаніком, а Митний союз - з ковчегом.

"Я вважаю, що цей чиновник блекоти об'ївся. Може бути, він був у такому ж стані, як і заступник міністра фінансів, який нещодавно доповідав у Раді в нетверезому стані? Я не готовий, звичайно, сказати однозначно. Але можу сказати, що Мунтіян своєю заявою не лише позицію президента спростував, але і всієї держави, зокрема становища закону про внутрішній і зовнішній політиці, де чітко написано, що основна мета зовнішньої політики України - європейська інтеграція", - сказав Курінний.

Він зазначив, що "цей чиновник, якщо він дійсно так вважає і не знаходився під впливом якихось психотропних засобів, повинен сьогодні ж подати у відставку або спростувати сказане".

Нагадаємо, сьогодні на економічному форумі в Петербурзі урядовий уповноважений з питань співпраці з СНД та ЄврАзЕС Валерій Мунтіян порівняв Євросоюз з Титаніком, підкресливши, що майбутнє - за Євразійським союзом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини