RU

Соратник Кличка - Арбузову: Нам ваші брендові послуги не потрібні

22.04.2013, 15:06
Соратник Кличка - Арбузову: Нам ваші брендові послуги не потрібні - Фото
f0e86e08c52468841441523b546fa144.jpg
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав народний депутат з фракції УДАР у Верховній Раді України Валерій Карпунцов, коментуючи відсутність сімох депутатів фракції при голосуванні питання про недовіру прем'єру Миколі Азарову та заяву першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.

"Якщо когось з депутатів нашої фракції немає у Верховній Раді в день пленарних засідань, значить, є об'єктивні причини. Наші депутати замість парламенту не ходять пити каву, як дехто з Партії регіонів. У цьому випадку причини були теж об'єктивні. Віталія, наскільки я знаю, в Україні 19 квітня не було. Але деталі мені невідомі", - сказав Карпунцов.

При цьому політик назвав нісенітницею заяву першого віце-прем'єра Сергія Арбузова, який припустив, що депутати УДАРу навмисне пропустили голосування у зв'язку з "політичною зрілістю". "Ми за свої дії можемо самі відповісти і  послугах не потребуємо. Нехай Партія регіонів та її товариші відповідають за себе", - сказав депутат ..

Нагадаємо, 19 квітня Верховною Рада не змогла набрати достатньо голосів, щоб висловити недовіру уряду Миколи Азарова. Рішення підтримали всього 190 депутатів при 226 необхідних. При цьому 14 голосів не дала опозиція - семеро депутатів Батьківщини і семеро депутатів фракції УДАР. Від УДАРу не брали участі в голосуванні  Віталій Кличко, Едуард Гурвіц, Микола Паламарчук, Юрій Савчук, Ярослав Дубневич, Віктор Пинзеник, а також Павло Рябікін.

Перший віце-прем'єр Арбузов в інтерв'ю журналістам трактував відсутність 14 опозиціонерів при голосуванні недовіри Азарову як "політичну зрілість" Кличка і "дискусію в опозиції".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини