RU

Соратник Меркель пропонує "вжити заходів" проти українських чиновників

11.10.2011, 19:17
Соратник Меркель пропонує
c9394d4d351fbdf08bab333578b031bd.jpg

Соратник Меркель пропонує "вжити заходів" проти українських чиновників

Депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Карл-Георг Веллманн пропонує заборонити безвізовий режим для власників українських дипломатичних паспортів. Про це йдеться в його заяві.

"Країни Європейського Союзу повинні вжити відповідних заходів. У рамках цього процесу, потрібно знову запровадити візовий режим для власників дипломатичних паспортів", - підкреслив він, передає Українська правда.

За словами Веллманна, після вироку Тимошенко "Україна на один крок віддалилася від європейської перспективи". "Асоціація з ЄС і Угода про вільну торгівлю перемістилися, з точки зору Бундестагу, в далеке майбутнє. Всі знаки вказують на те, що вирок було винесено виключно з політичних мотивів", - йдеться в заяві німецького парламентарія.

Крім того, на думку німецького депутата, рішенням проти Тимошенко Україна завдала удару ще й по своїй інвестиційній привабливості. "Німецький парламент з великою стурбованістю стежить за подіями в Україні. Найбільшою перешкодою для іноземних інвестицій в Україну є судова влада, яка не є незалежною і схильна до політичного і комерційного тиску. Сьогоднішнє рішення є досить болючим для України, оскільки західні компанії побоюються відсутності верховенства права та посилення політичного впливу. У такі країни інвестиції не вкладають ", - зауважує Веллманн.

Лідером Християнсько-демократичного союзу, який представляє Веллманн, є канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Німецький уряд у своїй заяві різко розкритикувало вердикт, яким Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, дипломатичними паспортами в Україну користуються високопоставлені чиновники і народні депутати. З цими паспортами вони можуть відвідувати країни Шенгенської зони без віз.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини