RU

Соратник Луценка: Влада проігнорувала Європейський суд

09.06.2011, 18:30
Соратник Луценка: Влада проігнорувала Європейський суд - Фото
b4c0bec4d0cb20fb1ff29a08193bf6b3.jpg

Соратник Луценка: Влада проігнорувала Європейський суд

Уряд України не відповів на запит Європейського суду з прав людини щодо кримінальної справи проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції НУНС, член "Народної самооборони" Юрій Гримчак (на фото).

Політик нагадав, що Європейський суд прийняв справу Луценка до пріоритетного розгляду, після чого уряду України був переданий запит, що стосувався деталей затримання екс-міністра і утримання під вартою.

"До 3 червня уряд України зобов'язаний був дати відповіді на ці блоки питань. І, наскільки я розумію, вперше у практиці Європейського суду, станом на вчорашній день відповіді від уряду не надходило", - наголосив Гримчак.

"Такого ніколи не було! Це безпрецедентний прецедент. Навіть російський уряд відповідав вчасно у справі Ходорковського і Лебедєва, хоч для них це надто хвороблива тема", - зазначив політик.

За його словами, захист і соратники Луценка сприймають таку бездіяльність українського уряду як визнання того, що порушення при затриманні і поміщенні під варту Луценка мали місце.

"Це безпрецедентно, коли уряд не відповідає на запити Європейського суду. І після цього ці хлопці говорять, що ми йдемо в Європу? Хлопці, вас навіть у Росії приймати скоро не будуть", - зазначив Гримчак.

Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини