RU

Солдати України та США проводять навчання у Львівській області

09.09.2008, 11:33

На базі Міжнародного центру миротворчої діяльності та безпеки, розташованого на Яворівському загальновійськовому полігоні у Львівській області, почалася активна фаза спільних українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ "Репід трайдент - 2008".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, ці навчання відбуваються в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру". Крім організаторів навчань - українських та американських військовослужбовців, у них беруть участь представники 16 країн світу. До активної фази, зокрема, залучено понад 320 військовослужбовців Збройних Сил України та США.

Для проведення маневрів військові використовують 79 одиниць техніки: 7 бронетранспортерів, 10 автомобілів "Хамер", 2 бойові розвідувальні дозорні машини, 21 ЗІЛ-131, 15 автомобілів УРАЛ-4320.

Під час практичного етапу навчань "Репід трайдент - 2008" його учасники виконуватимуть миротворчі завдання в зоні відповідальності багатонаціонального батальйону. Вони підготують місця несення служби підрозділами та виконання ними миротворчих завдань, реагуватимуть на зміни ситуації в зоні відповідальності, забезпечать надання гуманітарної допомоги місцевому населенню.

Спільні українсько-американські командно-штабні навчання триватимуть до 13 вересня, а їхня активна фаза завершиться 11 вересня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини