RU

Солана розчарований лідерами України

18.09.2009, 12:58

Верховний представник ЄС з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки ЄС Хав'єр Солана розчарований лідерами України. Про це Х.Солана заявив, виступаючи в Гарварді.

Як передає УНІАН, аспірант департаменту слов'янських мов і літератури Гарвардського університету Олег Коцюба вказав, що Верховний представник ЄС, зокрема, сказав, що відчуває "глибоку фрустрацію до України в зв'язку з тим, як її лідери управляли країною після "помаранчевої революції" 2004 року".

На питання про перспективи членства України в ЄС, Х.Солана відповів, що не чекає його в доступному для огляду майбутньому. При цьому, він сказав, що це не є секретом для керівництва України "ні для Юлії Тимошенко, ні для Віктора Ющенка".

У своєму виступі Верховний представник ЄС також відмітив вагому роль Росії у системі європейської безпеки. "Справжня безпека в Європі неможлива без участі США і без того, щоб Росія знайшла своє місце в загальній Європейській ієрархії", - сказав він.

Разом з тим, Х.Солана зауважив, що, хоч Захід і допустив помилки, і втратив деякі можливості у відносинах з Росією після завершення "холодної війни", Росія також повинна спитати себе, яким був її внесок в пануючу атмосферу недовіри, особливо серед її сусідів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини