RU

Соколовського примусово доставлять в суд у справі Тимошенко

15.08.2011, 16:56
Соколовського примусово доставлять в суд у справі Тимошенко - Фото
32a929cff2f01873c42ef1f46daa87d6.jpg

Соколовського примусово доставлять в суд у справі Тимошенко
Суддя Печерського суду Києва Родіон Кірєєв ухвалив рішення про примусовий привід для надання свідчень колишнього уповноваженого президента Віктора Ющенка з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського (на фото) у справі про укладення Юлією Тимошенко газових контрактів в 2009 році.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим Кірєєв зачитав заяву Соколовського, яку той залишив в канцелярії суду і в якій просить суд не викликати його до 1 вересня в зв'язку зі станом здоров'я, а також в зв'язку з тим, що він буде перебувати за межами Києва з робочих питань.

Висловлюючи свою думку з даного питання, сторона обвинувачення зазначила, що не заперечує проти примусового приводу, в той час як адвокати Юлії Тимошенко заявили, що така міра є передчасною і суд ще не використав всіх можливостей для того, щоб свідок добровільно з'явився на засідання.

На думку адвоката Юрія Сухова, суд повинен ще раз проінформувати Соколовського і викликати на допит.

У свою чергу, сама Тимошенко заявила, що вона проти примусового приводу свідків. "Всім очевидно, що в моїх діях немає складу злочину, що справа фальсифікується. І я категорично проти того, щоб відносно кого б то не було в цій справі застосовувалося насильство, будь то привід або щось ще. Я вважаю, що свідка треба викликати повісткою і жодного насильства", - заявила вона.

У той же час, Кірєєв, коментуючи слова Сухова про те, що всіх заходів для добровільної явки ще не вичерпано, нагадав, що Соколовський подав свою заяву в канцелярію особисто в той день, коли він був викликаний свідком, тобто, він знаходився в приміщенні суду, але не прийшов свідчити.

"Які ще заходи, на вашу думку, повинен приймати суд?" - указав Кірєєв.

Сухов зазначив, що, можливо, Соколовський внаслідок своєї юридичної неграмотності міг не знати, що за такі дії може бути передбачено кримінальну відповідальність. Він наголосив, що примусовий привід позначиться на психологічному стані свідка, що може відбитися на його свідченнях.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини