RU

Сьогодні Рада продовжить роботу: що на порядку денному

01.06.2021, 09:33
Сьогодні Рада продовжить роботу: що на порядку денному - Фото
Верховна Рада (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Сьогодні на порядку денному Верховної Ради буде призначення представників до комісії з відбору директора Бюро економічної безпеки і низка законопроєктів. Порядок опубліковано на сайті парламенту.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Парламент розгляне призначення в конкурсну комісію з відбору кандидата на посаду директора БЕБ:

- Людмили Рубаненко – представниці Союзу податкових консультантів;
- Галини Шевченко – представниці Національної асоціації адвокатів;
- Олексія Ушакова – представника громадської організації Волонтерський рух "Спільна мета".

Раді запропонують внести до порядку і скоротити терміни розгляду законопроєктів про відстрочення введення обов'язкового дубляжу українською мовою для теле- і кінопродукції через викликані коронавірусом карантинні обмеження, про забезпечення розширеного неонатального скринінгу і про основи державної регіональної політики.

У першому читанні Рада розгляне законопроєкти про регулювання банкрутства під час карантину, про кредитні спілки, про підтримку галузей надрокористування, про фінансування Держприкордонслужби тощо.

У другому читанні парламент розгляне законопроєкти про обмеження обігу пластикових пакетів, про продовження перехідного періоду для авіакомпаній для переходу до використання літаків вітчизняного виробництва, про введення інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування тощо.

Також Рада розгляне законопроєкти, повернуті після вето президента з його пропозиціями: про перейменування Фонду соцзахисту інвалідів та про окремі питання захисту викривачів корупції.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини