RU

Сьогодні Янукович зустрінеться з президентом Сербії

10.11.2011, 09:59
Сьогодні Янукович зустрінеться з президентом Сербії - Фото
Фото: прес-служба президента
Як повідомляє прес-служба глави держави, за словами глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, мова йде про перший офіційний візит в Україну президента Сербії.

У ході переговорів на вищому рівні планується обговорити стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва в усіх сферах взаємної зацікавленості, зокрема, питання поглиблення політичного діалогу, інтенсифікації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також зміцнення культурних та гуманітарних зв'язків України та Сербії.

Окрему увагу буде приділено початку та реалізації спільних проектів у ключових сферах економіки та активізації ділових контактів підприємців двох держав. У рамках візиту відбудеться українсько-сербський бізнес-форум.

Під час візиту планується підписати ряд двосторонніх документів, зокрема про співробітництво в галузі оборони, про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів, а також про співпрацю між зовнішньополітичними відомствами.

Льовочкін зазначив, що візит має надати нового імпульсу всебічному розвитку відносин між Україною та Сербією, а також сприяти наповненню конкретним змістом торгово-економічного співробітництва держав.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини