RU

Сьогодні Янукович їде в Білорусь на засідання глав держав СНД

24.10.2013, 09:37
Сьогодні Янукович їде в Білорусь на засідання глав держав СНД - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Як повідомляє прес-служба президента України, 24-25 жовтня 2013 Віктор Янукович відвідає з робочим візитом Республіку Білорусь, в рамках якого візьме участь у черговому засіданні Ради глав держав СНД, а також у засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав.

Порядком денним засідання Ради глав держав СНД передбачені питання щодо ключових напрямів розвитку співдружності і поглибленню багатостороннього співробітництва. Зокрема, планується прийняти рішення про оголошення 2015 Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у СНД, а 2014 - Роком туризму, а також про реалізацію низки міждержавних програм, спрямованих на боротьбу зі злочинністю.

"Засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав, яка відбудеться 24 жовтня, стане гарною можливістю для української сторони обмінятися думками про стан і перспективи розвитку розпочатого в травні поточного року поглибленої взаємодії нашої держави з Євразійською економічною комісією, а також розглянути напрямки взаємовигідної співпраці в умовах очікуваного запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом", - розповів радник президента Віктор Янукович Андрій Гончарук.

Крім того, в ході візиту до Республіки Білорусь голова держави планує провести низку зустрічей зі своїми колегами з метою обговорення актуальних питань двосторонньої взаємодії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини