RU

Сьогодні Євросуд винесе рішення у справі "Луценко проти України"

03.07.2012, 09:45
Сьогодні Євросуд винесе рішення у справі
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
Сьогодні о 11:00 Європейський суд з прав людини у відкритому режимі винесе своє рішення за скаргою екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, зокрема, на незаконний арешт з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність).

У повідомленні Європейського суду йдеться: "Відомий опозиційний політик скаржиться на те, що його арешт і рішення про утримання під вартою були самовільними та незаконними, і його не інформували про причини арешту".

Європейський суд нагадує, що попереднє слухання у справі "Луценко проти України" відбулося в Страсбурзі 17 квітня цього року у відкритому режимі. Луценко був затриманий в грудні 2010 року, з тих пір він перебуває в СІЗО.

Нагадаємо, незважаючи на те, що Печерський районний суд Києва вже виніс стосовно Луценка обвинувальний вирок за двома епізодами його кримінальної справи (з працевлаштування водія Леоніда Приступлюка та відзначення Дня міліції, термін - чотири роки позбавлення волі), екс-міністра не відправлять у колонію до тих пір, поки не буде винесено і не набуде чинності вирок по третьому епізоду, пов'язаному з отруєнням Ющенка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини