Сьогодні в Нідерландах пройдуть дебати про асоціацію Україна-ЄС

23.05.2017, 11:10
Сьогодні в Нідерландах пройдуть дебати про асоціацію Україна-ЄС - Фото
Марк Рютте (фото - ЕРА)

Сьогодні, 23 травня, у Верхній палаті голландського парламенту сенатори обговорять законопроект про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Серед інших, в дебатах візьмуть участь глава уряду Нідерландів Марк Рютте і керівник зовнішньополітичного відомства країни Берт Кундерс.

Відповідний законопроект вже схвалено нижньою палатою парламенту Нідерландів.

У сьогоднішніх дискусіях візьмуть участь всі політичні сили парламенту, крім однієї.

За даними сайту парламенту, перша частина засідання призначена на 14:45, друга (після перерви) - на 19:40 за київським часом.

Підсумки дебатів очікуються не раніше 23:00 за Києвом, а голосування по проекту закона, ймовірно, відбудеться 30 травня.

6 квітня 2016 року у консультативному референдумі в Нідерландах більшість громадян проголосувала проти ратифікації Угоди Україна-ЄС. Відреагувавши на результати народного волевиявлення, влада країни заявила про необхідність пошуку компромісу між побажаннями голландців і зовнішньополітичним курсом ЄС.

Незадовго до Нового року в Брюсселі погодилися на висловлені Амстердамом коригування і пропозиції по процедурі ратифікації.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского