RU

Сьогодні в Харкові суд продовжить розгляд справи Тимошенко

28.02.2014, 10:01
Сьогодні в Харкові суд продовжить розгляд справи Тимошенко - Фото
Юлія Тимошкенко
У Харкові сьогодні продовжиться суд у справі про порушення в діяльності корпорації "Єдині енергосистеми України" за обвинуваченням екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомляє УНІАН.

Засідання Київського районного суду Харкова почнеться о 10.00. Попереднє засідання у справі ЄЕСУ, яке мало відбутися 24 січня 2014 року, було перенесено через хворобу головуючого судді.

Нагадаємо, з квітня 2012 року з 22 лютого 2014 екс-прем'єр Тимошенко проходила курс лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці в Харкові. За станом здоров'я вона жодного разу не була доставлена ​​до суду.

21 лютого Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України про імплементацію до національного законодавства положень статті 19 Конвенції ООН проти корупції". Він став підставою для звільнення Тимошенко, оскільки відповідні норми прийнятого закону декриміналізують статті, за якими екс-прем'єра засудили по "газовій справі" до 7 років позбавлення волі.

Наступного дня Верховна Рада ухвалила постанову про звільнення Тимошенко, в той же день її звільнили. 26 лютого в.о. генерального прокурора України Олег Махніцький заявив, що справи Тимошенко будуть переглянуті і в разі відсутності доказів провини закриті.

У рамках справи ЄЕСУ екс- прем'єру пред'явлені звинувачення за п'ятьма епізодами  організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК); замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч .3 ст.27, ч.3 ст.212 КК); несплата прибуткового податку, (ч.3 ст.212 КК); вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Досьє на Юлію Тимошенко

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини