RU

Сьогодні відкривається четверта сесія Верховної Ради

04.02.2014, 09:38
Сьогодні відкривається четверта сесія Верховної Ради - Фото
5cded2b613082532b33e5bd3c936a421.jpg
Сьогодні відбудеться відкриття четвертої сесії Верховної Ради України VII скликання. У перший розділ порядку денного четвертої сесії включено 780 підготовлених до розгляду питань.

На поточному пленарному тижні до порядку включені 86 питань, зокрема, у вівторок пропонується розглянути 32 питання, серед яких законопроект про чисельність Збройних Сил на 2014 рік, внесений президентом України, і ще вісім законопроектів чекають розгляду в першому читанні.

Нагадаємо, вчора Арсенsй Яценюк заявив, що парламент не може працювати в звичайному режимі. Він зазначив, що нинішня політична криза вимагає негайного вирішення, і єдина можливість це зробити - відновити конституційний правопорядок в країні і скасувати диктаторські повноваження президента. На його думку, це можна зробити, повернувши Конституцію 2004 року. Політик повідомив, що опозицією підготовлений конституційний акт про повернення до Конституції 2004 року.

Лідер фракції Партії регіонів  Олександр Єфремов заявив, що регіонали готові домовлятися з опозицією з питань боротьби з корупцією та поліпшення умов ведення бізнесу, але про Конституцію не йдеться.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини