RU

Сьогодні суд вирішить долю касації Тимошенко

29.08.2012, 09:37
Сьогодні суд вирішить долю касації Тимошенко - Фото
285492cc577fdf634559cbd25bdbfc5e.jpg

Сьогодні, 29 серпня, Вищий спеціалізований суд України повинен оповістити рішення по касації захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко на вироки Печерського районного та апеляційного судів Києва у "газовій справі", за якою екс-прем'єр засуджена до семи років позбавлення волі.

Раніше ВССУ завершив слухання у справі. Колегія суддів пішла в дорадчу кімнату для ухвалення рішення за касацією.

Зазначимо, що прокурори просять суд залишити в силі вирок Тимошенко за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією - 7 років позбавлення волі. Адвокати екс-прем'єра просять визнати незаконними рішення судів обох інстанцій і закрити справу у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Печерський суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році.

29 грудня 2011 року Апеляційний суд залишив у силі вирок, відхиливши всі клопотання захисту.

Також нагадаємо, що Тимошенко була заарештована повторно за рішенням Шевченківського суду Києва в рамках кримінальної справи, яка стосується її діяльності на чолі корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ). Цю справу зараз розглядає суд у Харкові.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини