RU

Сьогодні продовжиться суд по ЄЕСУ - скоріш за все, без Тимошенко

23.11.2012, 09:34
Сьогодні продовжиться суд по ЄЕСУ - скоріш за все, без Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко

Сьогодні о 14:00 відбудеться чергове засідання Київського районного суду Харкова у справі про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України, яку в 1995-1996 роках очолювала екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

На цю дату суд був перенесений, оскільки головуючий Костянтин Садовський "ухвалив неможливим розглядати справу у відсутність підсудної Тимошенко та її захисника". Тимошенко на суді жодного разу не була.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив минулого тижня, що не бачить правових інструментів, здатних забезпечити участь його підзахисної в судових засіданнях до її одужання. "У суду є одна правова можливість, про яку захист говорить весь час - зупинити провадження у справі до видужання Юлії Володимирівни", - заявив він, додавши, що "це єдина можливість, регламентована для таких ситуацій".

"Якщо людина хвора, значить, їй треба дати долікуватися, і цього вимагає закон", - вважає Власенко.

Попереднє засідання у справі ЄЕСУ відбулося ще 19 квітня цього року, і теж без Тимошенко. З тих пір суд неодноразово відкладав початок розгляду справи по суті у зв'язку з тим, що екс-прем'єр-міністр відмовлялася брати участь у засіданні через стан здоров'я, навіть в режимі відеоконференції.

У рамках справи ЄЕСУ Тимошенко звинувачують за п'ятьма епізодами: організація заволодіння держкоштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 року шляхом незаконного отримання ПДВ (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК); замах на заволодіння держкоштами в особливо великому розмірі в цей же період шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч.3 ст.27, ч. 3 ст.212 КК); несплата прибуткового податку, (ч.3 ст.212 КК); вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини