RU

Сьогодні почнеться суд над Луценком у справі Ющенка

23.04.2012, 09:17
Сьогодні почнеться суд над Луценком у справі Ющенка - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Сьогодні о 9:30 розпочнеться попереднє судове засідання у справі екс-міністра МВС України Юрія Луценка  за епізодом про так зване отруєння Віктора Ющенка, який був виділений в окрему справу 21 січня 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Народної самооборони.

Як написали прокурори в обвинувальному висновку, "екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади й посадовими особами, зробивши зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденка ".

Нагадаємо, що Валентин Давиденко - екс-водій колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - на допиті в суді 18.08.2011 р. заявив, що його права не порушувалися. Пізніше, пояснюючи свою участь у процесі, Давиденко повідомив: "Коли мене викликали в прокуратуру по справі, мені слідчий пояснив, що були порушені мої права" і продиктував, що саме має бути написано в заяві про нібито злочин проти нього. Після закінчення допиту Давиденко заявив суду: "Я не вважаю себе постраждалим".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини