Сьогодні набувають чинності розширені санкції США проти Росії

10.08.2015, 10:27
Сьогодні набувають чинності розширені санкції США проти Росії - Фото
fbec3be44d843f02ebcd22cb773780f0.jpg

До розширеного списку санкцій потрапили 11 осіб і 15 юросіб. Секторальні санкції розширені на 35 підприємств

Розширені санкції США щодо Росії за її військову агресію в Україні набувають чинності сьогодні, 10 серпня. Про це повідомляє прес-служба Відділу по контролю за іноземними активами (Office of Foreign Assets Control, OFAC) Міністерства фінансів США.

Нагадаємо, 30 липня США включили сина Бориса Ротенберга Романа та сина Віктора Януковича Олександра до списку осіб, проти яких запроваджуються санкції у зв'язку з агресією в Донбасі і анексією Криму. Загалом до переліку потрапили 11 осіб і 15 юросіб. Секторальні санкції розширені на 35 підприємств. Оновлення в секторальному списку санкцій стосуються нафтогазової та банківської сфери - підприємств Роснафти і Зовнішекономбанку РФ.

У OFAC зазначили, що останнім часом почастішали практики обходу санкцій США, пов'язаних з анексованим Росією Кримом. Цим і пояснюється розширення списку санкцій 30 липня.

Зокрема, зацікавлені особи уникають згадки Криму в документації, пов'язаної з проведенням транзакцій між цими особами та громадянами або компаніями США (або просто опускають слово "Крим"). Подібні практики застосовуються у великій кількості транзакцій, як фінансового, так і торгового характеру. Згадка про Крим часто опускається при проведенні операцій в системі SWIFT. У зв'язку з цим OFAC закликає резидентів США ретельно перевіряти інформацію про тих, з ким вони проводять операції, особливо якщо останні можуть бути так чи інакше бути пов'язані з Кримом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев