RU

Сьогодні Кабмін затвердить нові надбавки до пенсій і зарплат

16.09.2015, 13:53
Сьогодні Кабмін затвердить нові надбавки до пенсій і зарплат - Фото
Арсеній Яценюк
Сьогодні Кабмін прийме постанову про затвердження нової тарифної сітки. Про це прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив в ході засідання уряду, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Це 25 розрядів тарифної сітки. За першим розрядом у нас висококваліфіковані працівники - вчителі, лікарі, працівники сфери культури. Вони отримають не + 3% до діючого рівня зарплати, а майже +19%" - заявив прем'єр-міністр. Він також додав, що мінімальний рівень підвищення пенсій складе 13%. "Для того, щоб на місцях не маніпулювали з цифрами, для того, щоб забезпечити гарантовану виплату цих коштів нашим лікарям, вчителям, пенсіонерам та бюджетникам, Кабінет міністрів України сьогодні стверджує конкретні цифри по кожному тарифному розряду" - підкреслив прем'єр.

Він також зазначив, що постанова набирає чинності з моменту набрання чинності змін до закону про державний бюджет. "Тобто, парламент проголосує закон про держбюджет, і постанова відразу набуде чинності, і ми тут же зробимо нарахування додаткових виплат для 12,5 мільйонів українських громадян" - уточнив Яценюк.

Він також додав, що доплата для пенсіонерів буде здійснена або окремою відомістю до кінця поточного місяця, або вже в наступному місяці.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини