RU

Сьогодні Ющенко назве претендента на МЗС

17.03.2009, 09:16

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко назве прізвище кандидата на посаду Міністра закордонних справ. "Президент визначиться, враховуючи два принципові аспекти. Перший - це системність поглядів кандидата і його ціннісна орієнтація на євроатлантичну інтеграцію України. Другий - моральні якості і бездоганна репутація", - заявила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

"Країна йде обраним курсом протягом останніх років і цей курс не підлягає ревізії. Тому фігура нового Міністра у будь-якому разі не призведе до змін у зовнішньополітичній доктрині України", - процитувала Президента його прес-секретар.

Нагадаємо, 3 березня Верховна Рада звільнила з посади Міністра закордонних справ Володимира Огризка. "За" проголосувало 250 народних депутатів. Водночас, коаліція депутатських фракцій звернулася до Президента України з пропозицією внести у Верховну Раду подання на призначення лідера НРУ Бориса Тарасюка Міністром закордонних справ України.

Раніше екс-голова МЗС В.Огризко звернувся до В.Ющенка з проханням не вносити його кандидатуру на посаду глави МЗС. Він вказав, що вважає неможливим "продовжувати роботу при такому керівництві Кабміну".

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини