RU

Сьогодні Янукович їде до Москви

05.03.2010, 10:00

Сьогодні Президент України Віктор Янукович здійснить офіційний візит до Москви. Програма візиту передбачає зустріч В.Януковича з Президентом Росії Дмитром Медведєвим і главою російського уряду Володимиром Путіним.

Вчора в інтерв'ю телеканалу "Росія 24" В.Янукович висловив впевненість у тому, що під час перемовин з Д.Медведєвим будуть порушені традиційні питання відносин Росії і України, зокрема і питання "поставок газу в Україну, транзит газу в Європу, надійності цієї системи". "Ми давно знаємо один одного, і я чітко собі уявляю, які були б сьогодні в цьому плані відносини України з Росією, якби не п'ятирічний період помаранчевої влади, яка фактично порушила дуже багато чого, багато стабільних напрямів розвитку України. Зокрема і питання забезпечення України газом і транспортування газу в Європу", - сказав глава держави.

А ось в Адміністрації Президента Росії чекають, що В.Янукович і Д.Медведєв зможуть додати новий імпульс перемовинам з проблематики Чорноморського флоту і азово-керченського регулювання. Ці питання ніби є на порядку денному.

Нагадаємо, 1 березня В.Янукович відвідав Брюссель. Поїздка до Москви - це його другий міжнародний візит на посту Президента.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини