RU

Сьогодні вирішується доля Єханурова і Васюника

22.05.2009, 08:45

Сьогодні рада коаліції займеться кадровими питаннями членів українського уряду. Про це в інтерв'ю журналістам повідомив лідер фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Мартиненко. Швидше за все, коаліційні фракції розглянуть вимоги окремих політиків про звільнення з посад Міністра оборони Юрія Єханурова і Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Мартиненко уточнив: "Так вийшло, що на цьому тижні зійшлося багато пропозицій, і не тільки від коаліції, а, можливо, більшість - від опозиції, щодо зняття того чи іншого Міністра. Рада коаліції розглядатиме це питання завтра, у п'ятницю. Будемо визначатися консолідовано щодо цих питань". За його словами, без попереднього рішення ради коаліції ніяких голосувань з кадрових питань в парламенті не буде.

Відповідаючи на питання про перспективи звільнення Міністра оборони Ю.Єханурова (як того вимагала Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - ред.), М.Мартиненко відзначив: "У фракції були певні дискусії щодо тих чи інших проектів постанов, але перед прийняттям рішення фракція буде зустрічатися з Міністром, прізвище якого внесене у певні документи, після рішення ради коаліції".

Таким чином, поки М.Мартиненко не може однозначно стверджувати, що Ю.Єхануров рішенням Верховної Ради буде звільнений з посади Міністра оборони. "Однозначно можна буде сказати, коли в залі буде 226 голосів за ту чи іншу постанову, а оскільки на сьогодні немає навіть рішення коаліції з цього питання, я нічого не став би прогнозувати", - зокрема, наголосив він.

Водночас, коментуючи можливість звільнення Віце-прем'єр-міністра І.Васюника, М.Мартиненко наголосив, що не хотів би персоніфікувати ті чи інші питання, оскільки підхід у фракції до всіх проектів постанов однаковий.

Нагадаємо, вчора о 15:00 відбулося засідання ради коаліції, але кадрові питання депутати не обговорювали.

У середу на засіданні уряду Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що збирається звернутися до Президента України з проханням відправити Ю.Єханурова у відставку з посади Міністра оборони. У свою чергу, Ю.Єхануров відзначив, що планує в четвер провести зустріч з Президентом України, щоб обговорити вимогу уряду про його відставку з посади Міністра.

Крім того, зараз під питанням - кар'єра ще одного члена українського уряду, Віце-прем'єр-міністра І.Васюника. Його вимагають звільнити чотири депутати від коаліційних фракцій (проект постанови N4498 зареєстрований в ВР). "Перебування на посаді Віце-прем'єр-міністра Васюника І.В. характеризується неефективною роботою у доручених йому сферах держуправління, невикористанням у повній мірі наданих йому повноважень і незастосуванням дій, спрямованих на подолання наслідків кризових явищ в доручених йому сферах державного управління", - йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Про кадрові напасті Кабміну читайте у статті "Імперія Тимошенко меншає">>>

Микола Мартиненко: біографія і добірка новин>>>
НУНС: довідка і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини