RU

Сьогодні в РНБО - вільний від преси день

27.02.2009, 09:54

Сьогоднішнє засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке, як очікується, проведе Президент Віктор Ющенко, відбудеться без участі представників засобів масової інформації. Засідання РНБО пройде у робочому режимі. Інформацію про перебіг засідання по його завершенні обіцяє оприлюднити прес-служба апарату Радбезу, - повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави.

Розгляд анонсованих раніше економічних питань відбудеться сьогодні ж, о 10:30, в рамках наради під головуванням глави держави, на яку запрошені Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Голова Національного банку Володимир Стельмах і лідер фракції Партії регіонів Віктор Янукович. Цей захід, як очікується, також пройде у закритому для преси режимі.

Нагадаємо, з дорученням Апарату РНБО підготувати на 27 лютого засідання Радбезу виступив раніше Президент України. До порядку денного засідання РНБО увійшли питання про реалізацію антикризових заходів і рішень, прийнятих на засіданні РНБО 20 жовтня 2008 року. Зокрема, йдеться про виконання осінніх указів Президента, що стосуються проблеми посилення фінансово-бюджетної дисципліни і мінімізації негативного впливу кризи на економіку України, а також визначають заходи із подолання кризи.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини