RU

Сьогодні Україну відвідає Канцлер Німеччини

21.07.2008, 09:19

Сьогодні, 21 липня, Україну з робочим візитом відвідає Федеральний Канцлер Німеччини Ангела Меркель. Про це раніше повідомила прес-секретар Президента України Ірина Ванникова.

Нагадаємо, І. Ванникова зазначила, що у планах візиту А. Меркель - зустріч з Президентом України Віктором Ющенком віч-на-віч, україно-німецькі переговори у розширеному складі, а також робочий ланч Президента України, Федерального Канцлера Німеччини, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-Міністра України і спілкування із пресою.

Також І. Ванникова повідомила, що основні теми переговорів - європейська і євроатлантична інтеграція, питання розвитку енергетичної співпраці, інвестиційна співпраця у контексті підготовки до Євро-2012, іміграційно-візова політика у рамках підготовки нової посиленої Угоди між Україною та ЄС.

"Президент України наголошує, що Німеччина є стратегічним партнером нашої держави і чекає, що візит А. Меркель стане етапним кроком розвитку традиційно дружніх взаємин між Україною та Німеччиною", - сказала І. Ванникова.

Досьє на Ірину Ванникову >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини