RU

Сьогодні ЦВК проведе жеребкування теледебатів

15.12.2009, 11:04

Сьогодні о 14.00 Центральна виборча комісія проведе жеребкування щодо графіка проведення Національною телекомпанією України передвиборчих дебатів між кандидатами на пост Президента України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЦВК, у жеребкуванні братимуть участь кандидати або довірені особи кандидатів, які письмово повідомили Центрвиборчкому про своє бажання взяти участь у теледебатах за рахунок і у межах коштів державного бюджету.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія затвердила порядок проведення Національною телекомпанією України теледебатів між кандидатами у Президенти України.

Дебати проходять у прямому ефірі, між 19 і 22 годинами на Першому Національному каналі НТКУ за особистою участю кандидатів. Період проведення дебатів починається після проведення Центрвиборчкомом жеребкування, що визначає графік проведення теледебатів і групи їхніх учасників, і закінчується опівночі 15 січня 2010 року. Водночас член ЦВК, доповідач з цього питання Ігор Жиденко, повідомив, що НТКУ вже запропонувала провести теледебати з 4 по 15 січня з 19 до 22 годин.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини