RU

Сьогодні суд продовжить зачитувати обвинувачення Луценку

19.07.2011, 10:53
Сьогодні суд продовжить зачитувати обвинувачення Луценку - Фото
b0035f09532150e64fc56d627eb84903.jpg

Сьогодні суд продовжить зачитувати обвинувачення Луценку
Сьогодні о 12:00 в Печерському районному суді Києва представники прокуратури продовжать читання обвинувального висновку, яке нараховує 340 сторінок, у кримінальній справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, на минулому судовому засіданні прокурори встигли прочитати близько 60 сторінок, поки в залі не згасло світло.

Читання обвинувального висновку проходило без звинуваченого Луценка. Таке рішення було прийнято суддею Сергієм Вовком після того, як Луценко почав робити свою заяву одночасно з прокурором, що приступив до оголошення обвинувачення. Після того як суддя зробив попередження про те, що його можуть вивести із зали, Луценко сказав: "Нема питань. Можете видаляти".

У своїй заяві Луценко заявив про політичну вмотивованість розгляду кримінальної справи проти нього. Луценко указав, що суд заборонив йому скористатися передбаченим Конституцією правом на суд присяжних, правом на зміну запобіжного заходу, правом вільного вибору і допуску до судового процесу захисника, виклику заявлених свідків захисту, правом зробити відведення судді.

Крім того, суд відмовив йому в припиненні розгляду справи, її відправленні на дорозслідування та освітлення процесу в ЗМІ.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні суддя Вовк постановив заборонити фото- та відеозйомку судового процесу до моменту проголошення остаточного рішення у справі екс-міністра внутрішніх справ, щоб "не викликати тиск на свідків".

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини