RU

Сьогодні суд продовжить допит свідків у справі Тимошенко

05.08.2011, 09:28

Сьогодні в Печерському районному суді Києва продовжиться допит свідків по газовій справі Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, вчора суд протягом майже чотирьох годин допитував екс-міністра закордонних справ Володимира Огризка.

Даючи свідчення у справі, Огризко підтвердив, що на засіданні Кабінету міністрів урядові директиви на підписання газових контрактів не приймалися. Разом з тим, він вважає, що Юлія Тимошенко не повинна була давати прямі вказівки на їх підписання НАК Нафтогаз Україна. При цьому він висловив упевненість в тому, що прем'єр також не повинна була особисто вести такі переговори.

Свідчі показання другого екс-міністра - у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка - переважно стосувалися засідання Кабінету міністрів від 19 січня 2009 року, на якому розглядалися директиви на підписання газових угод між НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром.

Павленко в ході допиту зазначив, що на урядовому засіданні з цього приводу була дискусія, але він участі в ній не брав, оскільки не є фахівцем в газовій галузі, і ці питання не входили в сферу компетенції його відомства.

Вчора також стало відомо, що свідків по даній справі Віктора Ющенка, Віктора Пінзеника, Олександра Шлапака та Богдана Соколовського не можуть викликати до суду, оскільки за адресами, вказаними в матеріалах кримінальної справи, вони не проживають.

Суддя Родіон Кірєєв доручив Генеральній прокуратурі встановити місце проживання вказаних персон.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини