RU

Сьогодні суд оголосить свій вердикт червоним прапорам

17.06.2011, 09:35

Конституційний суд України сьогодні оприлюднить рішення згідно з Законом України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", в якому прописано порядок офіційного використання копій знамена Перемоги.

Як повідомляє прес-служба КСУ, справа розглядалася за конституційним зверненням народного депутата, лідера Української народної партії Юрія Костенка, який просив суд дати офіційне тлумачення окремих положень цього закону.

Необхідність свого звернення до КСУ автор клопотання пояснив наявністю "неоднозначної практики у питанні підйому в День Перемоги копій знамена Перемоги на будівлях (щоглах, флагштоках) нарівні з Державним прапором України у різних регіонах України".

Нагадаємо, Костенко у своєму зверненні до КСУ звернув увагу на те, що "закон не тільки суперечить багатьом статтям Конституції України, але й провокує сепаратистські настрої громадян, спрямовані на розчленування України". "Якщо КС не скасує закон, то Україну чекає подальше "розкручування" подій 9 травня, але вже з непередбачуваними наслідками", - впевнений він.

Раніше президент Віктор Янукович підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", що передбачає офіційне використання червоного прапора у День Перемоги в Україні.

Юрій Костенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини