RU

Сьогодні суд допитає свідків у справі Тимошенко

26.07.2011, 09:44
Сьогодні суд допитає свідків у справі Тимошенко - Фото
8fc025c6c792419a1d16727ffb011446.jpg

Сьогодні суд допитає свідків у справі Тимошенко

Сьогодні о 11:00 продовжиться судове засідання у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Таке рішення було прийнято суддею Печерського райсуду Києва Родіоном Кірєєвим в зв'язку із тим, що він змінив порядок дослідження доказів у справі і замість свідчень Тимошенко постановив спочатку заслухати свідків.

Вчора у першій половині дня, відповідаючи на питання судді, Тимошенко повідомила, що буде свідчити у справі. У зв'язку з цим був затверджений наступний порядок подальшого розгляду справи: свідчення Тимошенко, показання свідків, розгляд документів.

Суддя запропонував Тимошенко дати свідчення у справі після 18:00. Однак екс-прем'єр зазначила, що в даний момент не готова свідчити, оскільки повинна підготуватися до цього зі своїми адвокатами. При цьому вона нагадала, що суд продовжується з десятої ранку з мінімальними перервами. "Після такого напруженого робочого дня навряд чи хтось зможе якісно свідчити", - сказала вона.

Тимошенко також спробувала заявити прохання про те, щоб її адвокатам дали час на ознайомлення з матеріалами справи, але Кірєєв перервав її і заявив, що оскільки Тимошенко відмовляється свідчити, порядок дослідження справи змінено і спочатку допитають свідків.

У зв'язку із необхідністю викликати свідків до будівлі суду Кірєєв оголосив перерву до 11:00 26 липня.

Тимошенко декілька разів наголошувала, що не відмовляється свідчити, просто не готова робити це якісно в даний момент.

Нагадаємо, раніше захист Тимошенко звинуватив Родіона Кірєєва в навмисному позбавленні її можливості продовжувати процедуру ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і на цій основі належно підготуватися до наступного засідання.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини