RU

Сьогодні Рада спробує "перетрусити" кадровий портфель Кабміну

02.07.2010, 09:25

Сьогодні замість традиційних для п'ятниці питань до уряду народні депутати займуться призначеннями і звільненнями. З відповідною пропозицією вчора на пленарному засіданні Верховної Ради виступив спікер Володимир Литвин.

Зокрема, реагуючи на репліки окремих депутатів про те, що зареєстровані ними проекти постанов з кадрових питань не виносяться в зал, В. Литвин нагадав, що в п'ятницю проводиться час питань до уряду. І, оскільки ніяких пропозицій за запрошенням будь-кого з членів Кабміну в Раду не надійшло, завтра у цей час можна розглянути кадрові питання.

"Все, що внесено, в частини звільнень, призначень, ми завтра проголосуємо", - сказав він.

Нагадаємо, зокрема, в Верховній Раді зареєстрований проект постанови N6586 про звільнення Анатолія Могільова з посади Міністра внутрішніх справ.

16 червня Верховна Рада вже намагалася, але не змогла звільнити А.Могільова з посади Міністра внутрішніх справ. За відповідний проект постанови N6421 проголосував 141 народний депутат - 109 бютовцев і 32 депутати від НУНС - з 226 необхідних.

Автор проекту постанови Борис Тарасюк причинами для звільнення міністра назвав його цинічне висловлювання у ЗМІ, зокрема, щодо депортації кримськотатарського народу і порівняння судимостей Віктора Януковича і В’ячеслава Чорновола. Також, з словами Б.Тарасюка, міністерство останнім часом перетворюється з правоохоронного органу в репресивну машину.

Анатолій Могільов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини