RU

Сьогодні продовжиться суд у справі Луценка

21.06.2011, 12:40
Сьогодні продовжиться суд у справі Луценка - Фото
4686ee4aba392cefb4cbf20d8f01a37f.jpg

Сьогодні продовжиться суд у справі Луценка

У Печерському суді Києва сьогодні продовжився розгляд справи проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (на фото). Наразі судді віддалилися у кімнату для нарад, щоб розглянути питання можливості продовжувати розгляд справи сьогодні у зв'язку з відсутністю одного із захисників.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як суддя відкрив засідання, сторона захисту внесла клопотання про неможливість продовжити розгляд справи сьогодні, оскільки відсутній один із захисників, оскільки він цього разу бере участь в іншому судовому процесі.

Представники прокуратури проти клопотання не заперечували, оскільки якщо розгляд триватиме, це буде порушення права підсудного на захист.

Луценко підтримав це клопотання, зазначивши, що без повноцінного захисту розглядати справу не можна. Водночас, він наголосив, що суд сьогодні може повторно розглянути питання залучення до судового процесу як захисника Геннадія Москаля. Луценко продемонстрував суду обвинувальний висновок прокуратури, в якому вказаний список свідків у справі.

"У цьому переліку свідків прізвища Москаля немає. Тому недопущення до мого захисту Москаля під приводом, що він є свідком, це чергова брехня Генпрокуратури, спрямована тільки на одне - позбавити мене повноцінного захисту", - наголосив він.

Луценко вимагав, щоб суд повторно розглянув клопотання про допуск Москаля до справи.

Після цього суд віддалився у кімнату для нарад.

Нагадаємо, екс-міністру інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групи осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, скоєне співробітником правоохоронного органу. У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посту міністра оцінюють у 970 тис. грн.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини